Additional information
| Weight | 0.165 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 12 × 9 cm |
| Feature 1 | Sunscreen Oil |
| Feature 2 | Sun Protection Cream |
| Feature 3 | Sunscreen Drops |
| Feature 4 | Firming Skin |
| Production License | Block Ultraviolet Rays |
| Brand Name | OceAura |
| Model Number | Sunscreen for Face |
| Ingredient | Natural Plants |
| Use | BODY |
| High-concerned chemical | None |
| Shelf Life | 3 Years |
| Certification | GZZZ |
| Distributor/Importer | Korean Sunscreen |
| Origin | Mainland |
| Country/Region of Manufacture | Mainland |
| Item Type | sunscreen |
| Date of Manufacture | Sunscreen Spf 50 |
| Manufacturer | OceAura |
| NET WT | 15ml / 45ml / 75ml |
| Number of Pieces | Combo |
| Certificate Number | Improve Uneven Skin Tone |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
















Reviews
There are no reviews yet.