Additional information
| Weight | 0.530 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 15 × 15 cm |
| Brand Name | eelhoe |
| NET WT | 100ml |
| Alcohol Concentration | 1 |
| Alcohol Content | Alcoholic |
| Gender | Unisex |
| Fragrance Note | Fruity |
| Flavor Concentration | EDP |
| Origin | Mainland |
| High-concerned chemical | None |
| Certification | CPNP |
















Reviews
There are no reviews yet.