Additional information
| Weight | 3.320 kg |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 38 × 34 cm |
| Brand Name | JAIYORL |
| High-concerned chemical | None |
| Voltage | None |
| Origin | Mainland |
| Application | Foot |
| Item Type | Massage & Relaxation |
| Certification | CE |
| Product Category | Foot Bath Basin |
| Inner Tub Depth | 20-30cm (approximately to the calf) |
| Heating Method | PTC heater |
| Water Capacity | 10 liters and above |
| Waterproof Lid | Yes |
| Control Method | Touchscreen |
| Drainage Method | Water pipe type |
| Function 1 | Wireless remote control, timer, LCD display, automatic massage, ozone sterilization |
| Function 2 | constant temperature control, infrared sterilization, surfing function, |
| Function 3 | bubble surfing, multiple temperature settings |
| Choice | yes |
















Reviews
There are no reviews yet.