Additional information
| Weight | 0.253 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 16 × 6 cm |
| Brand Name | NONE |
| Applicable People | All |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Self Tanner & Bronzer |
| Country/Region of Manufacture | Mainland |
| Ingredient | Natural Plants |
| Certification | CPNP |
| Use | BODY |
| NET WT | 75ml |
| Shelf Life | 3years |
| Model Number | Tanning spray |
| Choice | yes |
















Reviews
There are no reviews yet.