Additional information
| Weight | 0.187 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 15 × 5 cm |
| Brand Name | jaysuing |
| Origin | Mainland |
| High-concerned chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Production License | Body Sunscreen |
| Distributor/Importer | SPF50 Sunscreen |
| Certificate Number | Refreshing Sunscreen |
| Use | BODY |
| Model Number | Oil Control Sunscreen |
| Item Type | sunscreen |
| Ingredient | Sweat Proof Sunscreen |
| Date of Manufacture | UV Resistant Cream |
| Shelf Life | 3 Years |
| Country/Region of Manufacture | Mainland |
| Manufacturer | Waterproof Sunscreen |
| NET WT | 40g |
| Feature 1 | Coral Friendly Sunscreen |
| Feature 2 | Broad Spectrum Sunscreen |
| Feature 3 | Probiotic Sunscreen |
| Feature 4 | Anti Aging Sunscreen |
| Feature 5 | UV Isolation Cream |
| Feature 6 | Efficient Sunscreen |
| Choice | yes |
















Reviews
There are no reviews yet.