Additional information
| Weight | 1.0 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 29 cm |
| Brand Name | ouhoe |
| Applicable People | White people |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Self Tanner & Bronzer |
| Date of Manufacture | 20250601-01 |
| Country/Region of Manufacture | Mainland |
| Certification | CPNP |
| Use | BODY |
| Manufacturer | OUHOE |
| NET WT | 150g |
| Shelf Life | 3 years |
| Model Number | Carrot Tanning Gel |
| Feature 1 | light and easy to absorb |
| Feature 2 | quick tanning |
| Feature 3 | long-lasting bronze |
| Feature 4 | Sun-Kissed Glow |
| Feature 5 | Natural Sunless Tan Enhancer |
| Feature 6 | Moisturizing Care |
| Choice | yes |
















Reviews
There are no reviews yet.