Additional information
| Weight | 0.500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Brand Name | AILKE |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland |
| High-concerned chemical | None |
| NET WT | 60ml |
| Use | BODY, Face |
| Item Type | After Sun Lotion |
| Country/Region of Manufacture | Mainland |
| Suitable Skin Type | All Skin Types |
| Shelf life | 36 Months |
| Suitable Age | Adult |
| Benefits | Prevent Sunburn and Darkening |
















Reviews
There are no reviews yet.