Additional information
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 11 × 6 cm |
| Brand Name | DR.DAVEY |
| Applicable People | All |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland |
| Number of Pieces | Combo |
| Item Type | Self Tanner & Bronzer |
| Country/Region of Manufacture | Mainland |
| Certification | CPNP |
| Use | BODY |
| NET WT | 60ml |
| Choice | yes |















Reviews
There are no reviews yet.