Additional information
| Weight | 0.143 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 8 × 8 cm |
| Brand Name | eelhoe |
| Applicable People | All |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Self Tanner & Bronzer |
| Date of Manufacture | new |
| Country/Region of Manufacture | Mainland |
| Use | BODY |
| NET WT | 100ml |
| Shelf Life | 3 |
| Choice | yes |
















Reviews
There are no reviews yet.