Additional information
| Weight | 0.144 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 10 × 5 cm |
| Brand Name | Jaysuing |
| Applicable People | All |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland |
| Number of Pieces | Combo |
| Certificate Number | Skin care |
| Item Type | Self Tanner & Bronzer |
| Date of Manufacture | 2025 |
| Country/Region of Manufacture | Mainland |
| Ingredient | Aloe barbadensis leaf extract |
| Certification | CPNP |
| Use | BODY |
| Manufacturer | Body care |
| NET WT | 100ml |
| Shelf Life | 3 years |
| Model Number | Natural tanning oil |
| Distributor/Importer | Beauty |
| Feature 1 | moisturizing body |
| Feature 2 | bronzing skin |
| Feature 3 | outdoor moisturizing |
| Feature 4 | glow skin color |
| Feature 5 | natural |
| Choice | yes |
















Reviews
There are no reviews yet.