Additional information
| Weight | 0.500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 5 cm |
| Brand Name | eelhoe |
| NET WT | 75ml |
| Alcohol Concentration | 75 |
| Alcohol Content | Alcoholic |
| Gender | Female |
| Fragrance Note | Floral |
| Flavor Concentration | EDT |
| Origin | Mainland |
| High-concerned chemical | None |
| Model Number | EDT |
| Ingredient | Eau De Toilette |
| Smell | Floral Fragrance |
















Reviews
There are no reviews yet.