Additional information
| Weight | 0.094 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 5 × 4 cm |
| Brand Name | Lanthome |
| Applicable People | All |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Self Tanner & Bronzer |
| Country/Region of Manufacture | Mainland |
| Certification | GZZZ, CPNP |
| GZZZ | YGZWBZ |
| NET WT | 30ml |
| Shelf Life | 3 years |
| Model Number | LBQ8628 |
| Use | BODY |
| Choice | yes |
















Reviews
There are no reviews yet.