Additional information
| Weight | 0.095 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 13 × 4 cm |
| Brand Name | OceAura |
| Applicable People | All |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | Tanning Accelerator |
| Date of Manufacture | Body Sunscreen |
| Item Type | Self Tanner & Bronzer |
| Country/Region of Manufacture | Mainland |
| Certification | GZZZ |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Ingredient | Natural Plants |
| Manufacturer | Natural Tan |
| NET WT | 60ml |
| Shelf Life | 3years |
| Model Number | Intensive Tanning Spray |
| Distributor/Importer | Repair Sun Damage |
| Use | BODY |
| Feature 1 | After Sun Repairing |
| Feature 2 | Solarium Mousse |
| Feature 3 | Sunless Tanning Mousse |
| Feature 4 | Self Bronzer |
| Feature 5 | Skin Tanning Spray |
| Choice | yes |
















Reviews
There are no reviews yet.