Additional information
| Weight | 0.107 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 19 × 4 cm |
| Brand Name | NONE |
| Item Type | Bathing Accessory |
| Origin | Mainland |
| Size | 28*16*2 |
| High-concerned chemical | None |
| Quantity | 1PC |
| Gender | Unisex |
| Choice | yes |
Price range: $9.60 through $10.53
| Weight | 0.107 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 19 × 4 cm |
| Brand Name | NONE |
| Item Type | Bathing Accessory |
| Origin | Mainland |
| Size | 28*16*2 |
| High-concerned chemical | None |
| Quantity | 1PC |
| Gender | Unisex |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.