Additional information
| Weight | 0.119 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 7 × 7 cm |
| Brand Name | NONE |
| Origin | Mainland |
| High Definition Support | 1080P (Full-HD) |
| High-concerned chemical | None |
| Sensor Size | 35mm |
| Inbox adaptor | No |
| Power Source | AC&DC |
| Use | Home |
| Choice | yes |
















Reviews
There are no reviews yet.