Additional information
| Weight | 0.800 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 18 × 10 cm |
| Brand Name | Shimbol |
| Origin | Mainland |
| High Definition Support | 8K |
| High-concerned chemical | None |
| Video Transmission Protocol | NDI |
| Sensor Size | 1/2.0 |
| Inbox adaptor | No |
| Power Source | DC |
| Use | Beginner |
| Supporting Language | English |
| Weight | 201g-300g |
| Image Stabilization | No image stabilization |
| Display Size | 2 |
| Certification | CE |
| Usage | Amateur Professional |
















Reviews
There are no reviews yet.