Additional information
| Weight | 5.500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 56 × 35 × 25 cm |
| Brand Name | MIXIDATS |
| Origin | Mainland |
| High Definition Support | 4K |
| High-concerned chemical | None |
| Video Transmission Protocol | Other |
| Sensor Size | 1/2.5 inches |
| Inbox adaptor | Yes |
| Power Source | AC&DC |
| Use | Broadcast |
| Type | HD Camera |
| Pixels | 8 million |
| Image Stabilization | Optical Image Stabilizer |
| Power Supply Method | PoE, AC Power Supply |
| Movies File Formats | 4K |
| Sensor Type | CMOS |
| Usage | Broadcast |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Optical Zoom | 10x – 20x |
















Reviews
There are no reviews yet.