Additional information
| Weight | 0.350 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 5 cm |
| Brand Name | NONE |
| whether full opening | No |
| Clothing Length | regular |
| Material | CASHMERE, Viscose |
| Decoration | NONE |
| Collar | Mock Neck |
| Closure Type | Pullover, Pullover |
| Elasticity | High Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Style | Office Lady |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Loose |
| Origin | Mainland |
| CN | Guangdong |
| Season | Autumn/Winter |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Age | 25-34 |
| Craft of Weaving | Knit |
| Fabric Weight | Medium (Fabric Weight 120–220 g/m²) |
| Thickness | Thick |
| Place Of Origin | (mainland) |
| Pattern | Loose-fitting |
| Percentage of Material | 30% below |
| Gender | Women |
| Model Number | 3435 |
| Yarn Thickness | Regular yarn |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| size_info | { |
















Reviews
There are no reviews yet.