Additional information
| Weight | 0.415 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 30 × 4 cm |
| Brand Name | SFSHB&ZA |
| whether full opening | No |
| Clothing Length | regular |
| Material | POLYESTER |
| Decoration | NONE |
| Collar | Polo Collar |
| Closure Type | Pullover |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Style | Casual |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Striped |
| Fit Type | Loose |
| Origin | Mainland |
| CN | Jiangsu |
| Season | Spring & Autumn |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Age | 25-34 |
| Craft of Weaving | Knit |
| Fabric Weight | Medium (Fabric Weight 120–220 g/m²) |
| Thickness | Standard |
| Place Of Origin | (mainland) |
| Occasion | Music Festival |
| Material Composition | 100% |
| Release Date | Spring 2026 |
| Gender | Women |
| Yarn Thickness | Regular yarn |
| Choice | yes |
| size_info | { |
















Reviews
There are no reviews yet.