Additional information
| Weight | 0.290 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Brand Name | DIXSG |
| Image Sensor | GC Series |
| Effective MegaPixel | About 2MP |
| Origin | Mainland |
| Supporting Language | English |
| High-concerned chemical | None |
| Expand Microphone | No |
| Main Processor ( Maximum HD Support) | Ambarella A9 (4K / 30 FPS) |
| Built-in Mic | None |
| Package | Yes |
| Built-in Memory Size | Non |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
















Reviews
There are no reviews yet.