Additional information
| Weight | 0.272 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 11 × 5 cm |
| Brand Name | AMORUS |
| Optical Zoom | 2x – 7x |
| Sensor Element Type | CCD |
| Special Feature | Waterproof / Shockproof |
| Image Stabilization | No |
| High-concerned chemical | None |
| Sensor Size | 1/4 inches |
| Origin | Mainland |
| Image Resolution (Video) | 1080i/P(1920*1080) |
| Focal Length | 16 – 50mm |
| Choice | yes |
















Reviews
There are no reviews yet.