Additional information
| Weight | 0.141 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 6 × 3 cm |
| Brand Name | Hllozzi |
| Applicable People | White people |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | 1234556 |
| Item Type | Self Tanner & Bronzer |
| Date of Manufacture | 2025.01.02 |
| Country/Region of Manufacture | Mainland |
| Certification | GZZZ, CPNP |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Ingredient | Coconut Oil |
| Use | BODY |
| Manufacturer | Guangzhou Juemei Biotechnology Co., Ltd. |
| NET WT | 100ml/3.38fl.oz |
| Shelf Life | 3 years |
| Model Number | 1234556 |
| Distributor/Importer | Distributor |
| Choice | yes |
















Reviews
There are no reviews yet.