Additional information
| Weight | 0.129 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 8 × 4 cm |
| Brand Name | Melao |
| Applicable People | All |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | HE47239 |
| Date of Manufacture | 205 |
| Item Type | Self Tanner & Bronzer |
| Country/Region of Manufacture | Mainland |
| Ingredient | Water Dihydroxyacetone Erythritol Xanthan Gum Sodium Hyaluronate Hamam |
| Certification | CPNP |
| Manufacturer | MELAO |
| NET WT | 100ml |
| Shelf Life | 3 years |
| Model Number | MELAO-LCL555 |
| Distributor/Importer | MELAO |
| Use | BODY |
| Choice | yes |
















Reviews
There are no reviews yet.