Additional information
| Weight | 0.107 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 9 × 4 cm |
| Brand Name | GZE |
| Applicable People | All |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | HE47239 |
| Item Type | Self Tanner & Bronzer |
| Country/Region of Manufacture | Mainland |
| Manufacturer | GZE |
| NET WT | 80g |
| Shelf Life | 3 YEARS |
| Model Number | GZE095 |
| Distributor/Importer | GZE |
| Use | BODY |
| Choice | yes |
















Reviews
There are no reviews yet.