Additional information
| Weight | 0.126 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 19 × 4 cm |
| Brand Name | NONE |
| Origin | Mainland |
| Size | 15 |
| High-concerned chemical | None |
| Quantity | 1 |
| Item Type | Bathing Accessory |
| Gender | all |
| Choice | yes |
Price range: $11.10 through $11.46
| Weight | 0.126 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 19 × 4 cm |
| Brand Name | NONE |
| Origin | Mainland |
| Size | 15 |
| High-concerned chemical | None |
| Quantity | 1 |
| Item Type | Bathing Accessory |
| Gender | all |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.