Additional information
| Weight | 0.717 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 22 × 9 cm |
| Brand Name | NONE |
| Hand Instrument | No |
| High-concerned chemical | None |
| Voltage | <50V AC |
| Origin | Mainland |
| Electronic | No |
| Power Supply | Alternating Current |
| Is Batteries Included | No |
| Material | ABS & TPR |
| Size | Multi Size SML |
| Model Number | foot detox spa |
| Item Type | Massage & Relaxation |
| Application | Foot |
| Choice | yes |
















Reviews
There are no reviews yet.