Additional information
| Weight | 1.500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand Name | KOMERY |
| Optical Zoom | 7.1x – 16x |
| Sensor Element Type | CMOS |
| Special Feature | App Setting, WiFi |
| Image Stabilization | Electronic Image Stabilization |
| High-concerned chemical | None |
| Sensor Size | Full-Frame |
| Origin | Mainland |
| Image Resolution (Video) | 4K(4096*2160) |
| Focal Length | 4.5-54 mm |
| Recording Format | Picture: JPEG Video: AVI |
| Lens Type | Periscope Lens |
| Effective MegaPixel | 50.01W-80MP |
| SLR Format | Full frame |
| Weight | <=1001g |
| Supporting Language | Japanese, French, German, Italian, Spanish, Portuguese, Russian, English, Korean, Latin American Spanish, Brazilian Portuguese, Simplified Chinese, Traditional Chinese Style |
| Bit Depth | 4Bit |
| Sensor Size (inches) | Full-Frame |
| Viewfinder Type | Electronic |
| True Pixel | 72MP |
| Memory Card Type | SD Card |
| Sensor Type | CMOS |
| Display Size | > 3 |
| Screen Type | HD screen |
| Certification | CE, FCC |
| Set Type | Fuselage |
| Storage Type | SD Card |
| Power Mode | Lithium battery |
| Application Scenarios | Indoor, Cine, Scenery, HOME USE, Animal, Broadcast, Business, Nature, Creative, Amateur Professional, Macro, Portrait, Night View, Other, Architecture, Physical Education, News, Wedding, starlight, Humanities |
| External Flash | Yes |
| camera 4k | mini camera vintage |
| vlog camera | video camera professional |
| camera video | digital camera |
| cameras for photography | camara profesional |
| camara fotografica | video camera |
| vintage digital camera | camara youtuber |
















Reviews
There are no reviews yet.