Additional information
| Weight | 0.077 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 4 × 4 cm |
| Brand Name | ouhoe |
| Applicable People | All |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | ouhoe sunless tanning mousse |
| Item Type | Self Tanner & Bronzer |
| Date of Manufacture | 2025 |
| Country/Region of Manufacture | Mainland |
| Ingredient | quick-dry bronze mousse |
| Certification | CPNP |
| Use | BODY |
| Manufacturer | natural-looking self tanner |
| NET WT | 100ml |
| Shelf Life | 3years |
| Model Number | face body tanning mousse |
| Distributor/Importer | waterproof outdoor tan |
| Features1 | self tanning bronzer mousse |
| Features2 | sunless tan face body |
| Features3 | quick dry tanning mousse |
| Features4 | natural bronze self tanner |
| Features5 | outdoor waterproof tan |
| Features6 | face body self tanner |
| Features7 | quick dry bronze tan |
| Features8 | natural tanning mousse |
| Features9 | outdoor self tanning |
| Features10 | waterproof tanning mousse |
| Features11 | bronze face body tan |
| Features12 | quick dry outdoor tan |
| Features13 | natural self tanning mousse |
| Features14 | waterproof bronze tanner |
| Features15 | outdoor tan mousse |
| Choice | yes |













Reviews
There are no reviews yet.