Additional information
| Weight | 0.239 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 7 cm |
| Brand Name | ouhoe |
| High-concerned chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland |
| Item Type | Self Tanner & Bronzer |
| Shelf Life | 3 years |
| Model Number | Tanner Cream |
| Date of Manufacture | Tanning Cream for Sunbed |
| Country/Region of Manufacture | Mainland |
| Manufacturer | Bronzer Tanning Cream |
| NET WT | 50g / 200g |
| Use | Face |
| Distributor/Importer | Tanning Gel |
| Ingredient | Natural Plants |
| Certificate Number | Tanning Booster |
| Feature 1 | Self Tanner |
| Feature 2 | Tanning Lotion |
| Feature 3 | Body Quick Tanning |
| Feature 4 | Body Tanning Cream |
| Feature 5 | Brown Tan Cream |
| Feature 6 | Self Tanner Cream |
| Choice | yes |
















Reviews
There are no reviews yet.